Spread the love
Spread the love
TAJEMNICE RICHA GASPARIEGO – Q&A DLA MUSCLE POWER
Spread the love

GASPARI15 - 15% RABATU NA SUPLE MARKI GASPARI NUTRITION W MUSCLEPOWER.PL.
source

24 thoughts on “TAJEMNICE RICHA GASPARIEGO – Q&A DLA MUSCLE POWER

 1. Nie ma czegoś takiego jak adaptacja do cardio która powoduje że nie spalasz kalorii… po prostu poprawia Ci się wydolność. To ile spalasz energii nie ma nic wspólnego z tętnem a zależy jedynie od mocy jaką generujesz.

 2. Na mnie też najlepiej że wszystkich kombinacji diety od strony makro najlepsze dla mnie są wysokie wegle. Tłuszczu osobiście nie trawię bo mam kamice zolciowa.. Ale z tego co wiem to na większości zawodników sprawdzają się wysokie ww A nisko tłuszcze.

 3. Cześć Rich kilka pytań bardziej chyba ukierunkowanych na porównaniu mentalności różnych światów kulturystycznych:
  – co sądzisz o aktywacji mięśni i rolowaniu dużo tego w Polskim internecie a za granicą tego praktycznie nie widzę czy to moda czy to faktycznie ma sens.
  – Popularne białko często słyszę że 2g na kg gdzie w tym samym czacie za oceanem jest mowa o 3-4g
  – DMAA magiczny środek na zwiększenie siły i wytrzymałości w Europie wycofany w USA nadal dostępny co o tym sądzisz stosowałem i wiem że jeżeli się nad sobą nie zapanuje to człowiek nie wie kiedy skończyć trening.
  – Trening okluzyjny mało popularny wręcz ludzie patrzą jak na wariata, sądzisz że ta metoda ma sens ?
  – Zercher squat, Floor Press i wiele innych nietypowych zapomnianych a bardzo ciekawych ćwiczeń co byś polecił z takich zapomnianych ćwiczeń o których dzisiejszy świat kulturystki zapotniał

 4. which supplement ( not including protein as it is food in a powder form) would you describe as must effective for yourself . the one supplement you wouldn't imagine a bodybuilding career or even for an amateurs?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *